Компанія
секрет сервіс

Понад 25 років піклується про вашу безпеку

Компанія Секрет Сервіс

Проект, монтаж, сервіс

Про послугу

Системи опалення, вентиляції та кондиціювання є комплексом заходів для забезпечення та підтримки комфортних температурних умов у будівлях та спорудах різного призначення.
Системи опалення виконують обігрів об'єктів шляхом відшкодування тепловтрат через огороджувальні конструкції та підтримання нормативної температури в холодний період; системи вентиляції – створюють та регулюють повітрообмін та забезпечують необхідну чистоту, температуру, вологість та рухливість повітря; кондиціювання - охолодження, або нагрівання повітря у закритих приміщеннях.
Системи кондиціонування можуть поєднувати в собі елементи систем опалення або працювати в ролі припливної вентиляції. У теплу пору року такі системи охолоджують та осушують повітря, в холодну – підігрівають та зволожують.
В даний час найбільш популярним напрямом для створення мікроклімату у великих будівлях є застосування систем центрального кондиціювання з установкою чиллера і фенкойлів, які дозволяють створити в кожному приміщенні власний мікроклімат. Також широко застосовуються суміщені системи вентиляції та мультизональних спліт-систем.
Високий рівень автоматизації даних систем дозволяє знизити витрати під час експлуатації та підвищити рівень комфорту в приміщеннях незалежно від погодних умов. Слід, однак, пам'ятати, що системи створення мікроклімату найчастіше працюють з високими навантаженнями та вимагають регулярного технічного обслуговування, періодичного налагодження та профілактики.
Докладніше...

Види дiяльностi

Створення мікроклімату за допомогою систем припливної, витяжної вентиляції та кондиціювання повітря
Встановлення секцій зволоження та осушення повітря для систем припливної вентиляції
Монтаж побутових рекуператорів

Наші роботи

" alt="">
ЖК вул. Шотта Руставеллі
" alt="">
ЖК Platinum Residence
" alt="">
ЖК Salve

Вiдгуки

Чому ми?

Системний підхід у виконанні робіт
Якісне виконання та гарантія на роботи
Виконуємо роботи під ключ та в комплексі
Понад 3000 реалізованих та захищених об’єктів
Понад 25 років досвіду робіт у сфері безпеки

Сертифiкати